Kurzy první pomoci a zdraví pro firmy

Vyberte si některé ze školení pro firmy - připravíme školení pro kancelářský kolektiv i tým řemeslníků.

100 % účastníků firemních kurzů hodnotí kurz jako vydařený. Do dnešního dne jsme zaznamenali přesně 0 negativních ohlasů. A díky tomu nabízíme 100 % GARANCI KVALITY. KDYŽ NEBUDETE S KURZEM SPOKOJENI, MÁTE HO ZDARMA!

Celodenní zábavný zážitkový kurz s odpoledním praktickým nácvikem na namaskovaných figurantech. Připravíme ho na míru vaší firmě.

4 lektoři a 3 figuranti na max. 30 osob
6 hodin

Kratší kurz první pomoci pro firmy, díky kterému si zaměstnanci osvojí základy první pomoci před příjezdem záchranářů. Včetně praktického nácviku na figurínách.

1 lektor na max. 15 osob
3 hodiny

Školení první pomoci přes internet a způsob, jak si zopakovat dříve nabyté zkušenosti nebo splnit zákonnou povinnost proškolit zaměstnance.

288 Kč bez DPH

forma samostudia
časově neomezeno

KURZY FYZIOTERAPIE NEBO VÝŽIVY

Základní 120 minutový kurz, jež je úvodem do problematiky bolesti zad, prevence této bolesti a její léčby, včetně léčby svépomocí. Naučíte se, jak správně sedět, jak správně stát a jak si ulevit jednoduchými cviky.

základní kurz
2 hodiny

Základní 3 hodinový kurz, který atraktivně kombinuje teoretickou a praktickou část. Řekneme vám, jak by měl vypadat jídelníček, který se drží zásad zdravé výživy a v praktické části si ho pod odborným dohledem sestavíte sobě na míru.

základní kurz
3 hodiny