E-LEARNINGOVÝ KURZ PRVNÍ POMOCI PRO ŠKOLY

Kurz první pomoci formou e-learningu. obsahuje kompletní postupy první pomoci včetně výukových videí, obrázků a algoritmů.

Polovina dětských úrazů se stane ve škole. Nejčastěji se učitelé potýkají s řeznými ranami, pády, popáleninami, ale i s poleptáním nebo tonutím. Pro učitele pak platí stejná pravidla jako pro každého laika - tedy okamžitě poskytnout první pomoc v rozsahu svých schopností a dovedností. Doporučujeme všem učitelům absolvovat prezenční kurz první pomoci, na kterém získají potřebné znalosti a dovednosti. Ty je pak vhodné si pravidelně připomínat a opakovat. A e-learningový kurz je praktická a uživatelsky přívětivá forma.

Délka kurzu: Neomezená. Záleží jen na Vás, jak dlouho budete kurzem procházet.

Místo konání: Kurz absolvujete kdekoli po internetu.

Cena kurzu: 288 Kč (349 Kč vč. DPH) / osobu (Pro větší skupiny stanovujeme cenu individuálně.)

Každý účastník obdrží certifikát o absolvování kurzu.

Filters Sort results
Reset Apply
Objednat kurz
E-learningový kurz první pomoci pro školy

Zopakovat si po delší době už získané znalosti nebo ty stávající rozšířit o nové. To jsou základní cíle e-learningového kurzu. Ten je doplňkem prezenčních školení - nikoli jejich náhradou. Aby byla první pomoc opravdu účinná, musíte si resuscitaci, zástavu krvácení a další důležité úkony nacvičit.

V našem e-learningovém kurzu se nejdříve naučíte vyhodnotit stav postiženého. V dalších kapitolách se naučíte, jak postupovat a co dělat u konkrétních typů poranění. Kurz obsahuje videa i obrázky - díky nim si zapamatujete maximum informací. Pro zájemce o podrobnosti a souvislosti jsou připravené rozšiřující materiály.

Své znalosti si budete průběžně ověřovat po každé lekci. Na konci kurzu vás pak čeká závěrečný test.

E-LEARNINGOVÝ KURZ PRVNÍ POMOCI V KOSTCE

•  Součástí kurzu je velké množství videí a fotografií, které názorně popisují postupy u jednotlivých stavů.
  •  Po skončení každé lekce na vás čekají 2 kontrolní otázky na probrané téma. Pokud odpovíte špatně, systém vás požádá o opravu.
  •  Závěrečný test tvoří 10 otázek a nemá časový limit. K otázkám se můžete vracet a odpovědi opravovat.
  •  Získáte-li 80 % správných odpovědí, obdržíte certifikát o absolvování kurzu s neomezenou platností.

Náhled stránky e-learningu.

V online kurzu se dozvíte...

SPRÁVNĚ VYHODNOTIT

• Zhodnocení bezpečnosti pro zachránce