Kurzy první pomoci

Když jde o život, rozhodují vteřiny. Správně poskytnutá laická první pomoc výrazně zvyšuje šanci na šťastný konec. V nedávných průzkumech nicméně 82 % Čechů přiznalo strach - z toho, že první pomoc nezvládnou. Třetina lidí by se dokonce první pomoc poskytnout ani nepokusila. Pojďme to společně změnit! Vyberte si z nabídky kurzů první pomoci pro firmyjednotlivceškoly i profesionály a naučte se, jak pomoci člověku po nehodě nebo s vážnými a akutními zdravotními problémy. Školit vás budou profesionální záchranáři a vše, o čem budou hovořit, si i prakticky vyzkoušíte.

Proškolíme vás i vaše zaměstnance. Ve standardním kurzu probereme základy, zážitkový je ideální pro teambuilding a e-learning pro oprášení znalostí.

Přihlaste se do základního, nebo zážitkového kurzu. Školíme i budoucí akreditované zdravotníky. Možný také kurz e-learning.

5+1 důvod pro kurz první pomoci od WorkMed

icon-1
S námi si vše vyzkoušíte a zapamatujete

Nejlépe si zapamatujete a ve stresové situaci správně použijete to, co si sami vyzkoušíte. Proto klademe důraz na nácvik - na figurínách, na účastnících školení, při zážitkových kurzech pak na věrně namaskovaných figurantech. Modelové situace vždy vycházejí z reálných případů.

icon-2
Jsme profesionálové s dlouhou praxí

U nás se vám nestane, že vás proškolí člověk, který má jen teoretické vzdělání (což zákon dovoluje). Všichni naši lektoři jsou profesionální záchranáři s mnoha lety praxe.

icon-3
Naše kurzy jsou dlouhé tak akorát

Nepořádáme 90minutové rychlokurzy ani kurzy trvající věčnost. Základem všech kurzů jsou zpětná vazba, naše zkušenosti a snaha předat vám vše, co potřebujete znát pro záchranu života.

icon-5
Ušijeme vám kurz na míru

Kurzy pro firmy upravujeme podle specifik pracovního prostředí, procesů, činností… V kurzech pro jednotlivce reagujeme na potřeby a dotazy účastníků.

icon-6
Udržíme vaši pozornost. Celý kurz!

Zapomeňte na nezáživný výklad a nudu. Teorii i praktický nácvik doplňujeme příběhy z naší praxe a odpovídáme na vaše dotazy. Během školení se ocitnete i v roli zachraňovaného.

icon-7
Výukové materiály od nás máte zdarma

Postupy, videa, fotografie… to vše si můžete projít už před kurzem, nebo se k tomu kdykoli vrátit po školení. Tak, aby vaše znalosti a dovednosti byly stále čerstvé.